שירותי ליווי

שירותי ליווי וגברים

שלום שלום,

ושלא תעזו לבוא לי בחלום, סתם! אני יודע שזה אזור הנוחות של מי שמספקות שירותי ליווי, אבל ראיתי שיש פה גם כמה סיפורים אישיים של גברים, והחלטתי לנסות את מזלי הטוב. ובכן, שמי שי. אני בן עשרים ושבע, ועד ממש לא מזמן הייתי בתול. אתם בטח חושבים כעת שאני נראה ממש רע, אבל נהפוך הוא. אני נראה בדיוק כמו אל יווני, בנוי לתלפיות. אין אישה שלא מתלהבת ישר שהיא רואה אותי, ויש מהן גם שמציעות לי לצאת אתן. יחי השוויון בין המינים. הבעיה היא שאני ממש מופנם. אני ביישן שאתם אפילו לא תצליחו לתאר לעצמכם. מעולם לא הייתה לי חברה, חוץ משולה בכיתה א', אבל זה ממש לא נחשב, נכון?

לא כולם יודעים שהייתי בתול עד לא מזמן, למעשה מרבית האנשים שמקיפים אותי בכלל לא יודעים. הם בטוחים שאני רב שגל, ושבכל יום נכנסת בחורה חדשה למיטה שלי, ובגלל זה אין לי בת זוג קבועה. שיבושם להם. אני די משדר את זה, ולכן זה מה שהם חושבים ומאמינים.

הבטחתי לעצמי שאגיע ליום הולדתי העשרים ושבע כבר לא אהיה בתול, ובטוח שתהיה לי בת זוג קבועה. ככלות הכול אני נראה מיליון דולר, נשים עטות עליי בכל הזדמנות, אז מה הבעיה ללכת עם אחת מהן? ובכן, יום הולדתי העשרים ושבע הגיע גם הגיע, ונוכחתי לדעת ששום דבר לא ישתנה, הייתי ונשארתי בתול. למגינת לבי.

לשמחתי הרבה, שבוע אחרי יום הולדתי שוחחתי בטלפון עם הידידה  הכי טובה שלי, אושרת. היחידה שיודעת את הסוד הכמוס שלי, שאני בתול, והיא אמרה לי בשיא האדישות – על שירותי ליווי יצא לך לשמוע? למה שלא תנסה את זה?

השתררה שתיקה מביכה בינינו. הפרתי אחרי כמה רגעים את השתיקה, וזעקתי לעברה של אושרת – השתגעת??? בחור שנראה כמוני צריך שירותי ליווי ? מלא נשים נופלות לרגליי. למה שאדרדר את עצמי לרמה שכזאת? למה שאשלם על סקס? אושרת מיד ענתה – כי אתה עדיין בתול, למרות שאתה פשוט מהמם. ברגע שתצא מהשבלונה של הביישנות שלך, תצליח למצוא בת זוג רצינית.

נפרדנו לשלום, ואני לא יכולתי שלא לחשוב על זה. אחרי כמה דקות הרמתי טלפון לנערת ליווי. הסברתי לה כבר בטלפון שאני בתול, ואני רוצה רק מפגש אחד בלי הגבלת שעות, שהיא תלמד אותי כמה שיותר על סקס. וכך היה. היא לימדה אותי במשך שלוש וחצי שעות כל מה שהיא יודעת. הייתי אצלה עוד שלוש פעמים, עד שפגשתי את אורנה. מלפני חודשיים. מאז אני ואורנה יוצאים קבוע. והסקס? מעולה, בלי הפסקה…

אולי גם תאהב...