נערות ליווי שירותי ליווי

נערות ליווי ופימה

צהריים טובים,

קוראים לי פימה. וכן, אני רוסי, רוסי גאה. אני מודע לעובדה שמדובר על פורום של נערות ליווי, אבל החלטתי להשאיר חותם פה. מה יש, לגברים אסור להתערב בעולם של הנשים? הניסיון המיני שלי לוקה בחסר. אני עובד מסביב לשעון, מה שמשאיר לי פחות זמן להשקיע בבנות המין החזק. ועל כך צר לי, צר לי מאוד. אני רק בן עשרים וחמש, ואני מניח שהשנים יעשו את שלהן, ואפתח יותר לנשים, אהיה מתחשב יותר, אעריך ואוקיר אותן. תהיה לי בת זוג מהממת, בדיוק כמוני. בעזרת השם, ובעיקר בעזרתי.

ובכן, לפני כמה זמן זה היכה בי. אמרתי לעצמי – פימה, הגיע הזמן להתוודע אל נערות ליווי. כמה תוכל להמשיך לשבת רגל על רגל ולחכות על "האבירה על הסוס הלבן" שתגיע עד למפתן הדלת שלך? אם אין אני לי, מי לי, זה המוטו שלי בחיים, ואני משתדל לחיות לפיו, כך שאני לא רואה שום סיבה מדוע לא להגיע אל אותן נערות ליווי ולהתנסות קצת בקיום יחסי מין.

אמרתי וככה גם עשיתי. בערב בהיר אחד, בעוד הרוח נשבה והייתה ממש נעימה, יצרתי קשר עם כמה נערות ליווי. עשיתי להן סוג של מבחן קבלה. היה לי חשוב לא לבחור בנערת הליווי הראשונה שדיברתי אתה בטלפון, אלא לוודא שאבחר את נערת הליווי הטובה מכולן, זאת שבאמת תעשה לי את זה. שלושת נערות ליווי הראשונות ששוחחתי אתן, עם כל הכבוד, ויש הרבה כבוד, נשמעו לי ממש סתומות בטלפון. ואילו נערת הליווי הרביעית שהגעתי אליה, כבר מהשלום שהיא אמרה עשתה לי את זה. קראו לה כוכי. התמונה שלה הייתה מהממת. ממש כמו פוסטר של דוגמנית. אמרתי לעצמי – פימה, אתה בר מזל, גם יפה וגם אופה.

לאחר חילופי דברים בינינו, קבענו להיפגש בסוף השבוע, שזה היה היום היחידי שבו יכולתי לפנות זמן לפגישה שבינינו. ובכן, בניגוד למה שנהוג לחשוב, שהפעם הראשונה תמיד צולעת ולא מוצלחת, הפעם הראשונה שלי עם כוכי הייתה ממש פנטסטית. הגעתי לדירה הדיסקרטית של כוכי במוצאי שבת. כולי נרגש ואחוז סקרנות. היא פתחה לי את הדלת. מה אומר ומה אגיד לכם, התמונות לא עשו חסד אתה. היא נראית פי אלף יותר טוב במציאות. זה כשלעצמו כבר עודד אותי, והייתי נלהב לראות מה יהיה בהמשך הפגישה.

הסקס היה פשוט אדיר, קשה לי להאמין שמישהו מבניכם חווה אי פעם בחייו סקס שכזה. היה שווה כל שקל שלי. היו לי אורגזמות בזאת אחר זאת. ונהניתי כמו שאי אפשר בכלל לתאר. מאז אנחנו נפגשים קבוע, ואין מאושר יותר ממני…

אולי גם תאהב...