דירות דיסקרטיות שירותי ליווי

דירות דיסקרטיות בתל אביב

HELLO EVERY BODY,

קוראים לי קאיה, ולא, זה ממש לא בגלל המכונית, פשוט ההורים שלי רצו להיות מקוריים, ואילו אני נתקעתי עם שם מוזר עד עצם היום הזה. אני בת שלושים ושתיים, ועוסקת בליווי כבר כעשור. לא ניחנתי בנתונים טבעיים יותר מדי מרשימים, אבל אני ממש טובה במיטה, וזה מה שהכי חשוב כאשר מספקים שירותי ליווי בכל מיני דירות דיסקרטיות בתל אביב. ורציתי לשתף אתכם באחד המפגשים של הליווי שלי, באחת מכל שלושת דירות דיסקרטיות בתל אביב שאני מתחזקת.

ובכן, היה זה לפני שנתיים וחצי. יצר אתי קשר טלפוני בשעות הבוקר בחור צעיר, שענה לשם ארי. משהו במבטא שלו היה לי מוזר, ולא הצלחתי לשים את האצבע על מה בדיוק. בהמשך השיחה שמעתי ברקע שמתנגנת מוזיקת ראפ שחורה. הבנתי שמדובר על "גבר שחור", ואין לי שום בעיה עם זה, בעיקר חשוב לי שלא ייצא לי שם של גזענית, כך שהמשכתי לזרום עם השיחה. לאחר דין ודברים, ארי ואני קבענו להיפגש באחת מן דירות דיסקרטיות בתל אביב שלי, בעוד שעה וחצי.

ארי הגיעה לדירה הדיסקרטית שלי בדיוק בזמן, ונדהמתי מהמראה שלו. היה לו מראה ייחודי של אל יווני כמעט. הוא השפריץ סקסיות, היה מאוד גבוה, נאה במיוחד, וכולו שופע גינונים אירופאיים. חידוש מרענן, יש לומר. לאחר החלפת כמה מלים, בעיקר של נימוסין, ארי ניגש לעניינים ופשט את הבגדים שלו מעליו. עשיתי גם אני בדיוק את אותו הדבר.

לפתע, וממש לא צפיתי את זה, ארי התחיל לדבר "מלוכלך". האמת שכבר התרגלתי לזה, וזה ממש לא מפתיע אותי שגבר ישראלי ממוצע יתנהג ככה, אבל ממנו לא חשבתי שזה יגיע. ארי אמר לי – "תתקרבי אליי יותר, ביץ'". נתתי לו להריח את הכוס שלי, הלבן והמגולח למשעי. לתדהמתי בן רגע נהייתי רטובה. הוא התבונן עמוקות בשפתיים הוורודות של המנוש שלי, והתחיל ללקק את שפתיו בתאווה. שנינו התחלנו להתחרמן בטירוף עם כל רגע שעבר.

מה אומר ומה אגיד? הסקס אתו היה אדיר, ושמחתי שלא הייתי גזענית מלכתחילה, ואפשרתי לו להיכנס לחיי בכזאת דרמטיות. לאחר שגמרנו כמה פעמים, ארי הפנה לעברי שאלה קצת מוזרה. "אני חייב לשאול, למה את שוכרת כמה דירות דיסקרטיות ? אמרתי לו מיד, "ארי יקירי, אני שוכרת מספר דירות דיסקרטיות בתל אביב משום שהן משרתות אותי נאמנה במשך כל ימות השנה, אני יכולה לארח לקוחות בכל זמן נתון, ולא נתונה ללוח הזמנים שנהוג בבתי המלון. כמו כן, אני נהנית מגמישות מלאה. אינני צריכה לשלם תעריף של יום שירות בבית מלון מלא, ואילו הלקוחות שלי משלמים רק לפי שעה, ולא לפי יום שלם, שהייתי חייבת לחייב אותם אילו השירות שלי היה ניתן בבית מלון או בצימר. וכן אין אצלי מדיניות של שעת עזיבה או צ'ק אין כמו שיש בבתי מלון. ארי מאוד התלהב מהכנות שלי, ומאז ועד היום אנחנו נפגשים על בסיס קבוע בדירה הדיסקרטית שלי בתל אביב, ונהנים מכל רגע…

אולי גם תאהב...