נערות ליווי שירותי ליווי

בלונדינית טיבעית ונערות ליווי במרכז

קוראים לי ענבר. אני בת עשרים ושבע, וכבר שבע שני שאני נמנית על נערות ליווי במרכז. אלוהים חנן אותי בנתונים טבעיים ממש מרשימים. אני בלונדינית טבעית, די גבוהה, וממש רזה. כל מי ששומע שאני אחת מאותן נערות ליווי במרכז, סקרן לדעת לגביי יותר. מה זה להיות בדיוק נערות ליווי במרכז?

ובכן, אתחיל בזה שאני חיה ברמת חיים מאוד גבוהה. אני נהנית מהחיים. מחבקת אותם באהבה, והם מחזירים לי חיבוק. רציתי לספר לכם על לקוח שלי בשם דני.

דני ואני קבענו להיפגש במרכז, בדירה הדיסקרטית שאני שוכרת מזה שנים רבות. הוא קבע מפגש של ארבע שעות. זה קצת הפתיע אותי, ככלות הכול אני רגילה שלקוח חדש קובע סשיין ראשון רק לשעה, גג שעתיים. אבל ניחא.

למרות שארבע שעות של סשיין בוודאי נשמעות לכם המון, אבל זה ממש לא מספיק בשביל להגשים את כל "משאלות הלב" של הלקוחות. הנחתי לעצמי שאין לו יותר מדי דרישות, ומה שחשוב לו זה לשחרר לחצים, להירגע, ולצאת קצת מאורח החיים השגרתיים שלו.

אבל בואו ולא נסטה מעצם העניין. כאשר דני הגיע אליי, הוא ישר הצהיר שזאת הפעם הראשונה שלו, והוא מעולם לא הכיר או נפגש עם נערות ליווי במרכז. באופן כללי, אני אוהבת להכיר לקוחות חדשים, ככלות הכול זאת תמיד הזדמנות מדהימה לגלות דברים חדשים, כמו גם לבחון את הכישורים שלי במיטה. ולכן, עשיתי כמיטב יכולתי להיראות בדיוק כמו מלכת הסקסיות, לבשתי בגדים תחתונים מפתים, זרקתי על עצמי שמלה עם מחשוף ענק, נעלתי נעלי עקב, ונראיתי כמובן מיליון דולר.

מועד הפגישה הגיע. הייתי במצב רוח מרומם, מתוך ציפייה אמתית לקראת מפגש מלהיב עם מישהו חדש, ושמחתי לגלות שדני ממש בעניין. דני הודיע לי חגיגית הוא משתוקק לנסות תנוחות חדשות בסקס. שנמאס לו מכל התנוחות המסורתיות עם הנשים שאתן הוא שוכב, ובא לו לחדש, להתרענן, להיות נועז ומשוחרר יותר. יכולתי להרגיש את התשוקה העצומה שהוא חווה עם הנוכחות שלי. ראיתי בעיניים שלו איך בא לו לקרוע ממני מיד את השמלה שלבשתי, ולגשת ישר לעניינים. להזדיין בשיא הפראות. זיון מיוחד במינו.

ובכן. אם היה זבוב על הקיר הוא בוודאי היה מעיד שכך היה. אפילו לא הספקנו להגיע למיטה. השתגלנו על הרצפה שבמטבח. זאת הייתה אחת הכי החוויות שמעולם לא אשכח. אני למדתי ממנו והוא למד ממני. למדנו האחד מהשניה טריקים חדשים ופרטים קטנים מאוד מורכבים.

אולי גם תאהב...